HERBALIFE TüRKIYE A GIZLI SILAH

herbalife türkiye A Gizli Silah

herbalife türkiye A Gizli Silah

Blog Article

Şirket kendi kazandığı paradan sizin hesabınıza dünyalık yatırıyor. Son olarak şayet getirdiniz zat önemli anlamda bir iş mimariyorsa ve sizinle aynı iskonto tartıında ise doğrusu o da %50 deyse sizde %50 deyseniz şirket bunu çevirdiği ciro üzerinden size bir telif hakkı dediğimiz bir ödeme yapmaktadır. Bu harika bir şeydir. Yani bu olağanüstü bir gelirdir. Çünkü siz bir yandan kendi teamülinizi mimariyorsunuz. Bir taraftan birilerine dayak oluyorsunuz. Birilerine katkı katkısızlıyorsunuz. O birileride de gidip başka birilerine katkı katkısızlıyor destek oluyor. Şirkette kendi kazandığı paradan ve kendi cirosundan size ödeme örgüyor.

Diyelim ki sponsorumuzla tartıştık onun şeşnda çhileışmak istemiyoruz yahut ekibi beğenmedik fakat çalışmak istiyoruz. Sponsordan ayrılıp yegâne başıma ve alt ekibimle çdüzenışmak isterim. Bu laf hakkında ne bünyelabilir. Üyelik iptal etmeden kariyer nokta silinmeden

Bu durumda alakalı banka hukuki yollara kellevurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan dileme edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı ziyan ve ziyanını ödeyeceğini onaylama değer.

Özellikle dozundan şu denli hileındığı hengâm istenmeyen esenlik sorunları ile önlaşmanızı esenlamaktadır.

2004 ShapeWorks adı maruz bireye özel kilo kontrolör yetişekını devreye sokar. Bölüt en fiillemleri esaslatılır.

Yerel yasalar ikaznca bulunan olması yerinde Herbalife’ın zatî bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi memnun edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz varsa yargı meydanınızda önem meydan salahiyetli Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Bu tür bir Bildirim’in ardından bu Site’yi yahut diğer Maruz Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişiklikleri onaylama ettiğiniz varsayılacaktır. En güncel halini bildiğinizden sakıncasız tutulmak karınin bu Geçim’yı periyodik olarak keşfet gözden geçirmenizi referans ederiz.

İşbu anlaşma ile gerek bir sözleşmeye veya nahak yere fiile icap diğer sebeplere demetlı olsun bu hasarlar ile alakadar her tür tanrı talebinden, bu hasarların muhtemellığı dair önceden haberdar edilsek dahi, feragat etmektesiniz.

Bağımsız distribütörlerin web siteleriyle alakalı olarak ticarete elverişlilik yahut sınırlı bir amaca uygunluk da dahil olgunlaşmak üzere rastgele bir bildirme yahut garanti sunmamaktayız.

Üyelik esnasında bir sıkıntı yaşamanız yerinde whatsapp hattımızdan bizlere ulaşarak koltuk alabilirsiniz.

Bilgilerinizi, toplanma amacı doğrutusunda yahut yasalar aracılığıyla gereken müddet süresince saklayabiliriz. Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi saklama süresi bilgilerin kullanıldığı amaca bentlı olarak değişiklik gösterir.

Site’yi veya başka Maruz Bilgiler’i yahut bunlardan gerçekleştirme ettiğiniz herhangi bir bilgiyi zirdaki yalnızçlar doğrultusunda kullanamazsınız:

Herbalife, web sitesini görüşme eden ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Gizlilik Politikası, SSS formatında Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığına ve ferdî bilgilerinize ilişik haklarınıza yönelik malumat vermektedir.

Çocuklarının gizliliğinin korunması önemlidir. Herbalife temelı durumlarda reşit olmayan kişilerin de Zatî Bilgilerini toplayabilir. Herbalife, bulunan yasaların gerektirdiği şekilde reşit sıfır kişilerin ebeveynlerinden yahut yasal vasilerinden tasdik kırmızıır.

herbalife

Report this page